Raport: Nowoczesne Zarządzanie HR

Pobierz za darmo


W raporcie znajdziecie m.in.:

  • Nowe trendy w HR: automatyzacja kadrowo-płacowa, gryfikacja, dialog zamiast ocen, spłaszczanie struktur, język kolorów w budowaniu zespołów, social management, blended learning
  • 17 wykresów pokazujących jakie wyzwania stoją dziś przed działami HR, menadżerami i trenerami szkoleń
  • 91 firm HR w mapie branży - idealna „ściągawka” dla każdego trenera lub menadżera zajmującego się zasobami ludzkimi
  • Oceny pracownicze przyszłości
  • Trendy szkoleniowe w systemach LMS i TMS
  • Case studies HR w takich firmach jak Skania, mBank, Kruk
  • W raporcie też o: mobilnej rekrutacji, TWI, ATS-ach, predyktorach efektywności, uczeniu się w organizacjach stagnacyjnych, kultywowaniu przywództwa

By uzyskać niniejszego e-booka bezpłatnie wystarczy uzupełnienić formularz po prawej.


Autor

Krzysztof Szczepaniak
Redaktor raportu nf.pl


Content menadżer portalu nf.pl i leadgenerator.pl. Wcześniej m.in. redaktor działu Kraj i Biznes tygodnika „Przekrój”, redaktor naczelny kilku tytułów Point Group (obecnie wydawca „Wprost”), a także dziennikarz BBC Polska, Polskiego Radia Bis, o2.pl oraz branżowego Press.pl. Chief content manager w agencjach Stratego Partners i The Change, brał udział w projektach contentowych m.in. dla PGE, Betacom, Pioneer Pekao TFI, LOT.

Wydawca

Nowoczesna Firma SA


Nowoczesna Firma zajmuje się promocją, sprzedażą usług z zakresu zarządzania i prowadzenia biznesu. Dostarczamy wiedzę o najnowszych trendach, produktach i sposobach zarządzania. Działania Nowoczesnej firmy odpowiadają na konkretne potrzeby przedsiębiorców – oferują możliwości właśnie tam, gdzie istnieją największe luki kompetencyjne kadry zarządzającej związane z wykorzystaniem rozwiązań dostosowanych do zindywidualizowanych potrzeb i specyfiki polskiego rynku.

Partnerzy merytoryczni

DMZ-Chemak sp. z o.o.


DMZ-Chemak to ponad 20 lat doświadczenia w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu HR. W ofercie firmy znajdują się systemy informatyczne takie jak: system kadrowo płacowy, system do zarządzania personelem oraz system do planowania, rozliczania i zarządzania czasem pracy. Od kilku lat firma rozwija również zakres usług outsourcingowych. Ze względu na różne oczekiwania klientów względem zakresu usług HR i priorytety na etapie wdrażania, stworzyliśmy „Outsourcing HR Plus”- pakiet rozwiązań, który kształtujemy z udziałem Klienta tak, aby maksymalnie dopasować go do jego potrzeb.

tel. 91 48 45 644
e-mail info@dmz.pl
www.dmz.pl

Nowe Motywacje


Nowe Motywacje to jedna z największych i najbardziej cenionych na polskim rynku organizacji doradczo–szkoleniowych. Od 18 lat skupia firmy specjalizujące się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań wspierających rozwój organizacji poprzez wzrost kompetencji pracownika. Grupa Nowe Motywacje jest częścią Schouten Global – największej w Europie firmy doradczo-szkoleniowej.

Strona internetowa: www.nm.com.pl
Blog: www.okiemtrenera.pl
Facebook: fb.com/nowemotywacje

UCMS Group Poland


UCMS Group Poland wspiera przedsiębiorstwa oferując pełny zakres usług outsourcingu administracji kadrowej, płacowej oraz księgowości. Firma świadczy kompleksowe oraz elastyczne rozwiązania zarówno dla dużych jak i małych firm. Jest jednym z pierwszych profesjonalnych dostawców usług outsourcingowych w Polsce, który rozwija branżę BPO w Europie Środkowo-Wschodniej od lat 90-tych. UCMS Group posiada biura w Polsce, Rumunii, Rosji, na Węgrzech oraz Ukrainie.

www.ucmsgroup.pl

Patroni medialni

Wszelkie pytania można kierować na adres: maciej.krynski@nf.pl.